0
0

Uzení je pro všechny

Dneska už to není o přikládání dřeva a neustálém kontrolování teploty. Posouváme uzení dál. S naší Sestavou je uzení jednodušší a zvládne to každý.

S Gekonem u Mistra Málka

Zajeli jsme za Mistrem Málkem s celou naší sestavou včetně našeho Gekona, abychom mu ukázali, jak tento upgrade české výroby pomáhá lidem při uzení. Provedli jsme kompletní instalaci celé sestavy a vysvětlili, jak jednotlivé produkty fungují. Zároveň si můžete poslechnout příběh o tom, jak jsme začínali v garáži a jak jsme již posílali Gekona do různých koutů Evropy.

Zhlédnout

Vyroba debrecínských párků

Rozhodli jsme se vyzkoušet recept Mistra Málka na debrecínské párky. Vyrobili jsme 60 kg debrecínských párků od mletí až po uzení. Vše vyšlo na 100 %, a proto doporučujeme tento recept i Vám.

Zhlédnout

Montážní sada

Videonávody

Jak na to?

Montáž okapové misky nad vaši topnou spirálu je s naší montážní sadou hračka. Skládá se ze čtyř šroubů a čtyř prodloužených oboustranných matic, které stačí namontovat přímo na naši topnou spirálu místo stávajících matic.

Zhlédnout

Doporučujeme

Novinky

Všichni na vás čekají!

Naše Facebook skupina je plná lidí jako vy: milovníků uzení. Najdete tam rady na uzení, recepty, nápady a mnoho dalšího + naše akce a soutěže. Na co ještě čekáte?

Košík

Ťuk, ťuk.
Kdo tam?
ne.