0
0

Plně automatická udírna Lauzner®

Koupit

Plně automatická udírna Lauzner®

Prémiová udírna
Láska Uzení Nerez®

První plně automatická udírna pro všechny milovníky uzení!

Revoluční termostat

Ventilátor na dosušení

Zdravé uzení

Logo Mistra Málka

Vyvinuto ve spolupráci s Mistrem Málkem

S hrdostí Vám představujeme naše celonerezové udírny Lauzner®, které jsou výsledkem naší jedinečné spolupráce s uznávaným odborníkem Mistrem Málkem a odborníky z firmy Emi-tech. Jsme nadšení, že jsme spojili síly s těmito špičkovými znalci v oboru, abychom vám přinesli kvalitní a inovativní řešení v podobě našich ryze českých udíren Lauzner®.

Jedinečná šance!

Máme pro vás jedinečnou příležitost, kterou nesmíte propásnout! Právě teď můžete získat exkluzivní limitovanou edici Mistra Málka, která je k dispozici pouze pro prvních 30 nejrychlejších zákazníků. Každá udírna bude označena číslem od 1 do 30 podle data nákupu.

Kdo z Vás bude mít na udírně Mistra Málka číslo 1 a stane tím pravým fanouškem?

Objednat limitovanou edici Mistra Málka
 • První plně automatická udírna

  Udírna Lauzner® je první plně automatickou udírnou na trhu. V kombinaci s termostatem s programy stačí jen vybrat program, zapálit štěpku a udit.

 • Zdravé uzení díky odkapávači dehtu

  Mysleli jsme na všechno. Generátor kouře GEKON® je vybaven odkapávačem škodlivých látek, do udírny je vháněn pouze čistý kouř

 • Izolovaný komín

  Díky izolaci v komínu nedochází ke srážení vody v horní části udírny, odkapové misky jsou již minulostí.

 • Doplňkové příslušenství

  Nerezová udírna Lauzner® je vyrobena pro snadné uzení, proto si můžete vybrat z několika poliček pro přípravu masa či marinád.

 • Flexibilní vnitřní uspořádání

  5cm rozestupy mezi jednotlivými patry zajišťují, že si můžete udírnu Lauzner® přizpůsobit k uzení přesně tak, jak potřebujete.

Termostat s programy pro udírnu Lauzner

Revoluční termostat

Přichystali jsme pro vás revoluční termostat s přednastavenými programy, který vám usnadní cestu k dokonalému uzení. Už nemusíte hloubat nad knihami o uzení nebo zdlouhavými postupy. S našimi dlouholetými zkušenostmi jsme pro vás vše připravili.

Jak to funguje:

 1. Vyberte si, co chcete udit – krkovici, lososa, nebo třeba sýr.
 2. Zvolte příslušný program na našem termostatu.
 3. Nechte našeho Lauznera® postarat se o všechno ostatní.

Naše přednastavené programy jsou výsledkem našich let praxe v uzení. Jsou navrženy tak, aby vám zajistily dokonalou chuť a optimální výsledky při každém uzení.

Generátor kouře GEKON

Generátor kouře GEKON®

Uzení nebylo nikdy jednodušší. Zákazníky prověřený NOVÝ GEKON® je celonerezový generátor studeného kouře do udíren. NOVÝ GEKON® spaluje 10mm uzenářskou štěpku a na jedno naplnění vydrží až 12 hodin. Při spalování štěpky odebírá dehet a do udírny vhání už jen čistý kouř.

Ventilační modul pro udírny Lauzner

Ventilační modul

Ventilační modul má dvě hlavní přednosti. První je rychlejší sušení před uzením. Při našem testování se s použitím ventilačního modulu klobásy usušily až dvakrát rychleji. Druhou předností je zajištění rovnoměrného rozmístění tepla v udírně. Ventilační modul tak rozhání vzduch v udírně, aby byly pokrmy vyuzené přesně tak, jak chcete.

Topeniště pro uzení

Připravujeme. Brzy bude k dispozici.

Klasické uzení

Udírna Lauzner® je hybrid, takže umožňuje i klasické uzení pomocí topeniště.

Součástí topeniště je 20mm gastro nádoba, koleno a kouřovod.

Logo Lauzner na nerezové udírně Lauzner

Prémiový design

Naše nerezové udírny jsou synonymem pro prémiový design a eleganci. Nejenže Vám umožní dosáhnout vynikajícího výsledku při uzení masa, ale také Vám poskytnou stylový doplněk pro Vaši venkovní kuchyni. Nerezové udírny jsou navrženy tak, aby vynikaly nejen svou funkčností, ale také svým estetickým vzhledem.

7 let

záruka

Nerezová udírna Lauzner® je vyrobena s největší pečlivostí a z těch nejkvalitnějších materiálů, proto Vám na každou udírnu dáme záruku 7 let.

Doprava zdarma

Udírna Lauzner® je těžká a tak i náklady na dopravu musí být vysoké. V Udíme doma si to uvědomujeme, a proto vezmeme náklady na dopravu na sebe. Při objednání udírny Lauzner® tak máte dopravu celé objednávky zdarma.

Zakupte si Vaši udírnu Lauzner®

Košík

Ťuk, ťuk.
Kdo tam?
ne.