Přátelé uzenáři, nově jsme naskladnili střeva a střívka pro výrobu klobás nebo párků. Jistě Vás potěší i výhodná cena. Jsme zde pro Vás. Břeťa a Michal
16 hodnocení

NOVÝ GEKON®, celonerezový generátor kouře do udíren (držák není součástí)

Uzení nebylo nikdy jednodušší. NOVÝ GEKON® je celonerezový generátor kouře do udíren, který spaluje štěpku a vhání studený kouř do udírny. Na jedno naplnění vydrží až 12 hodin. Pozvedněte vaše uzení na novou úroveň.   Upozorňujeme zákazníky, že vzhledem k poptávce může být doba dodání až 1 týden. Děláme vše pro to, aby byla tato doba co nejkratší. Děkujeme za pochopení.

 

 

Skladem
Kód: 24
3 965 Kč
Kategorie: Vybavení udíren
Objem zásobníku: 5 l (1,3 kg štěpky)
Průměr zásobník: 129 mm
Výška zásobníku: 500 mm
Materiál: Nerez
Doba hoření: až 15 hodin

Co to je NOVÝ GEKON®?

NOVÝ GEKON® je celonerezový generátor kouře do udíren, který spaluje štěpku a vhání STUDENÝ kouř do udírny.

Uzení bez problémů

NOVÝ GEKON® spaluje 10 milimetrovou uzenářskou štěpku a na jedno naplnění vydrží až 12 hodin. Generuje studený čistý kouř. Uzení nebylo nikdy jednodušší.

Zdravější alternativa klasického uzení

Náš NOVÝ GEKON® odebírá dehet vzniklý při spalování štěpky a do udírny vhání už jen čistý kouř.

Kvalitní materiály

NOVÝ GEKON® je celý vyrobený z nerezové oceli. Zásobník štěpky vyroben na CNC stroji z nerezi 1.4404 s přídavkem molybdenu. Je certifikovaný dle platných ČSN norem. Zásobník štěpky má průměr 125 mm,výšku 500 mm a tloušťku 0,8 mm.

Ventilační jednotka

Je vybaven ventilační jednotkou vyrobenou speciálně pro náš NOVÝ GEKON® za pomocí 3D tisku a regulací otáček, čímž umožňuje montáž od malých až po velké udírny.

Informace pro montáž

Vzdálenost od výfuku (vyústění do udírny) po dno sklenice je cca 50 cm (v závislosti na velikosti sklenice). Minimální průměr otvoru pro montáž do udírny musí být 27 mm.

Upozornění

Fotografie výrobku jsou pouze ilustrační a výsledný produkt se někdy může lišit, avšak toto nemění základní vlastnosti výrobku. Barva ventilační jednotky, regulátoru otáček nebo adaptéru se může lišit.

Doporučení

Jako palivo zde slouží uzenářská štěpka. Doporučujeme používat k tomuto účelu vyrobenou dřevní štěpku různých druhů dřeva o velikosti 10 mm. Případně alternativy 2-16, 6-15, 8-12. Při použití nevhodné štěpky neručíme za správnou funkci.

Videa

 

 

Nevyplňujte toto pole:
JB Avatar autora 21.4.2024 12:19
Nový Gekon vypadá na první pohled kvalitně . Zatím jsem ho nestihl použít, ale zpracování za mě dost dobrý.
Odpovědět