Přátelé uzenáři, nově jsme naskladnili střeva a střívka pro výrobu klobás nebo párků. Jistě Vás potěší i výhodná cena. Jsme zde pro Vás. Břeťa a Michal
4 hodnocení

STAVEBNICE NOVÝ GEKON® - celonerezový generátor kouře do udíren ( držák není součástí)

POZOR. Jedná se pouze o soubor dílů ke stavbě generátoru kouře. Těsnící materiál není součástí balení.

  Jste manuálně zruční a zároveň chcete UŠETŘIT? Máme pro Vás řešení v podobě naší stavebnice. Vše potřebné najdete v balení.   V balení nenaleznete návod k sestrojení a těsnící materiál. Pokud si bez něj netroufáte, pak stavebnice není pro Vás.   Uzení nebylo nikdy jednodušší. GEKON® je nerezový generátor kouře do udíren, který spaluje štěpku a vhání studený kouř do udírny. Na jedno naplnění vydrží až 12 hodin. Pozvedněte vaše uzení na novou úroveň.

 

Skladem
Kód: 4906
3 750 Kč
Kategorie: Nový GEKON
Objem zásobníku: 5 l (1\,3 kg štěpky)
Průměr zásobník: 120 mm
Výška zásobníku: 500 mm

Co to je GEKON®? GEKON® je nerezový generátor kouře do udíren, který spaluje štěpku a vhání STUDENÝ kouř do udírny.  

Uzení bez problémů

  GEKON® spaluje 10 milimetrovou štěpku a na jedno naplnění vydrží až 12 hodin. Generuje studený čistý kouř. Uzení nebylo nikdy jednodušší.  

Zdravější alternativa klasického uzení

  Náš GEKON® odebírá dehet vzniklý při spalování štěpky a do udírny vhání už jen čistý kouř.  

Kvalitní materiály

  GEKON® je vyrobený z nerezové oceli a mosazi. Zásobník štěpky vyroben na CNC stroji z nerezi 1.4404 s přídavkem molybdenu. Je certifikovaný dle platných ČSN norem. Zásobník štěpky má průměr 129 mm a výšku 500 mm.  

Ventilační jednotka

  Je vybaven ventilační jednotkou vyrobenou speciálně pro náš GEKON® za pomocí 3D tisku a regulací otáček, čímž umožňuje montáž od malých až po velké udírny.  

Informace pro montáž

Vzdálenost od výfuku (vyústění do udírny) po dno sklenice je cca 50 cm (v závislosti na velikosti sklenice). Minimální průměr otvoru pro montáž do udírny musí být 27 mm.  

Upozornění

Fotografie výrobku jsou pouze ilustrační a výsledný produkt se někdy může lišit, avšak toto nemění základní vlastnosti výrobku. Barva ventilační jednotky, regulátoru otáček nebo adaptéru se může lišit.  

Doporučení

Jako palivo zde slouží uzenářská štěpka. Doporučujeme používat k tomuto účelu vyrobenou dřevní štěpku různých druhů dřeva o velikosti 10 mm. Případně alternativy 2-16, 6-15, 8-12. Při použití nevhodné štěpky neručíme za správnou funkci.    

Videa

 

 

 

Nevyplňujte toto pole:
MM Avatar autora Víčka na gekon. 20.3.2024 11:25
Dobrý den, Mám od vás zakoupený gekon ale ještě předchůdce s topenářskými víčky. Je možné si dokoupit tyto nové? Děkuji Mezlík
Odpovědět