Přátelé uzenáři, nově jsme naskladnili střeva a střívka pro výrobu klobás nebo párků. Jistě Vás potěší i výhodná cena. Jsme zde pro Vás. Břeťa a Michal
19 hodnocení

Sestava pro elektrickou udírnu - Termostat s regulací výkonu

Sestava pro každého správného milovníka uzení, který chce povýšit své hobby. Obsahuje náš prvotřídní generátor studeného kouře GEKON®, termostat s regulací výkonu a topnou spirálu.

 

Upozorňujeme zákazníky, že vzhledem k poptávce může být doba dodání až 10 dní. Děláme vše pro to, aby byla tato doba co nejkratší. Děkujeme za pochopení.

Skladem
Kód: 455
10 182 Kč

Sestava obsahuje:

 

 

Nevyplňujte toto pole:
DN Avatar autora Sestava pro elektrickou udírnu 21.6.2024 05:21
Před lety jsem si postavil doma udírnu převážně z materiálu co jsem pozbíral kolem domu. Není nad to zasednout s kámošema u pivka a něco si vyudit. Avšak nastal problém v tom že uzeného byla větší spotřeba než já měl času u toho sedět. Po zakoupení Gekona s topnou spirálou byl problém vyřešen. Spirála vyhřeje udírnu, já tam nasázím maso a zapálím Gekona. HOTOVO. Montáž je velice jednoduchá a i nadále můžete udírnu používat i klasickým spůsobem. Dle mě to kluci od Gekona mají moc dobře vymyšlené, funguje to na výbornou. I komunikace s nimi je super. Ještě jednou vám chlapi moc děkuji.
Odpovědět
LM Avatar autora 7.3.2024 12:05
Po víc jak dvaceti letech uzení klasickou metodou jsem si řekl dost! A zkusil GEKONA …Z počátku pochybovačné myšlenky se prvním uzením přeměnily v nadšení a radost… Prostě to perfektně funguje…. :-)
Odpovědět