Přátelé uzenáři, nově jsme naskladnili střeva a střívka pro výrobu klobás nebo párků. Jistě Vás potěší i výhodná cena. Jsme zde pro Vás. Břeťa a Michal
6 hodnocení

STAVEBNICE NOVÝ GEKON®, celonerezový generátor kouře do udíren s ventilační jednotkou PREMIUM (držák není součástí)

POZOR. Jedná se pouze o soubor dílů ke stavbě generátoru kouře. Těsnící materiál není součástí balení.   Jste manuálně zruční a zároveň chcete UŠETŘIT? Máme pro Vás řešení v podobě naší stavebnice. Vše potřebné najdete v balení.   V balení nenaleznete návod k sestrojení a těsnící materiál. Pokud si bez něj netroufáte, pak stavebnice není pro Vás.   Uzení nebylo nikdy jednodušší. NOVÝ GEKON® je celonerezový generátor kouře do udíren, který spaluje štěpku a vhání studený kouř do udírny. Na jedno naplnění vydrží až 12 hodin. Pozvedněte vaše uzení na novou úroveň.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 5474
4 250 Kč
Kategorie: Nový GEKON
Objem zásobníku: 5 l (1\,3 kg štěpky)
Průměr zásobník: 120 mm
Výška zásobníku: 500 mm
Položka byla vyprodána…

Co to je GEKON®? GEKON® je celonerezový generátor kouře do udíren, který spaluje štěpku a vhání STUDENÝ kouř do udírny.   Co to je ventilační jednotka PREMIUM? Prémiová ventilační jednotka se oproti klasické liší tím, že obsahuje integrovaný regulátor otáček, který reguluje pomocí napěťové regulace a eliminuje pískání ventilátoru. Navíc je vybaven voltmetrem, který ukazuje napětí ventilátoru ve Voltech. Tím pádem máte dokonalý přehled o množství kouře v udírně.

Uzení bez problémů

  GEKON® spaluje 10 milimetrovou uzenářskou štěpku a na jedno naplnění vydrží až 12 hodin. Generuje studený čistý kouř. Uzení nebylo nikdy jednodušší.  

Zdravější alternativa klasického uzení

  Náš NOVÝ GEKON® odebírá dehet vzniklý při spalování štěpky a do udírny vhání už jen čistý kouř.  

Kvalitní materiály

  NOVÝ GEKON® je celý vyrobený z nerezové oceli. Zásobník štěpky vyroben na CNC stroji z nerezi 1.4404 s přídavkem molybdenu. Je certifikovaný dle platných ČSN norem. Zásobník štěpky má průměr 129 mm a výšku 500 mm.  

Ventilační jednotka FANBOX PREMIUM

  Naše ventilační jednotka byla speciálně navržena ke generátoru kouře. Je vybavena ventilátorem, integrovanou regulací otáček bez pískání ventilátoru a voltmetrem pro přehlednější nastavení otáček. Je vytištěna na 3D tiskárně za pomocí kvalitního filamentu Nebula .  Napojení na generátor kouře je řešeno jednoduše pomocí převlečného šroubení 1/2″ a je tedy snímatelná po ukončení uzení.     

Informace pro montáž

Vzdálenost od výfuku (vyústění do udírny) po dno sklenice je cca 50 cm (v závislosti na velikosti sklenice). Minimální průměr otvoru pro montáž do udírny musí být 27 mm.  

Upozornění

Fotografie výrobku jsou pouze ilustrační a výsledný produkt se někdy může lišit, avšak toto nemění základní vlastnosti výrobku. Barva ventilační jednotky, regulátoru otáček nebo adaptéru se může lišit.  

Sklenice není součástí balení. 

Doporučení

Jako palivo zde slouží uzenářská štěpka. Doporučujeme používat k tomuto účelu vyrobenou dřevní štěpku různých druhů dřeva o velikosti 10 mm. Případně alternativy 2-16, 6-15, 8-12. Při použití nevhodné štěpky neručíme za správnou funkci.    

Videa

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: