Přátelé uzenáři, nově jsme naskladnili střeva a střívka pro výrobu klobás nebo párků. Jistě Vás potěší i výhodná cena. Jsme zde pro Vás. Břeťa a Michal
Neohodnoceno

Střevo vepřové na pásku 28/30 ( 10 m)

Vepřové střevo nasolené o průměru 28/30 mm na pásku pro snadné použití v domácích podmínkách.

Skladem
Kód: 945
150 Kč
Kategorie: Výroba uzenin

Přírodní vepřová střeva v ráži 28/30 v krátkých délkách připravená speciálně pro zákazníka na doma, super snadná výroba nanášením na plničku. Takto připravená přírodní střeva umožňují zákazníkovi bezproblémové umístění střeva na plnicí nálevku. Jedno balení slaných střev o délce 10 metrů obsahuje 5 kusů proužků balených v síťce. Jsou ideální pro výrobu domácích produktů.

Výhody použití :

  • zjednodušený postup pro aplikaci na plničku
  • 100% využití přírodního střeva úspora času v procesu výroby masa

 

PŘÍPRAVA STŘEVA PŘED NAPLNĚNÍM 

Před použitím vyjměte střevo ze síťky, ale nesnímejte je z pásu. Sůl zvenku i skrz proužek důkladně opláchněte pod tekoucí vodou, poté střevo na proužku namočte asi na dvě hodiny do vody o teplotě nepřesahující 35 °C. Po této době by se mělo přirozené střevo volně pohybovat po pásku, na kterém je umístěno. V dalším kroku nasadíme konec proužku spolu se střevem na nálevku plničky o vhodném průměru odpovídajícím ráži přírodního střeva a jedním pohybem ruky směrem k plničce proužek vyjmeme/vytáhneme. .

Střevo umístěné na nálevce se na konci zaváže a můžeme začít plnit nádivkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: