Přátelé uzenáři, nově jsme naskladnili střeva a střívka pro výrobu klobás nebo párků. Jistě Vás potěší i výhodná cena. Jsme zde pro Vás. Břeťa a Michal
Neohodnoceno

Velká sušící komora

Velká sušící komora slouží k dosušení a dozrání uzených výrobků.

Bez podstavce

Skladem
Kód: 562
13 650 Kč
Kategorie: Vybavení udíren
Materiál: Nerez
Šířka: 850 mm
Hloubka: 550 mm
Výška: 400 mm
Hmotnost: 27 kg
BEZ PODSTAVCE:

Představujeme vám náš špičkový sušící nerezový box, navržený pro všechny milovníky uzení! Pokud jste vášnivý fanoušek domácí výroby klobás, salámů a dalších uzenin, náš box vám umožní dosáhnout perfektních výsledků snadno a  rychle.

Díky ventilační jednotce Gekon je vháněný vzduch rovnoměrně  po celém boxu, což zaručuje optimální podmínky pro sušení vašich uzenin. Už žádné starosti s nekonzistentními výsledky – s naším nerezovým boxem je kvalita vždy na prvním místě.

Elektrické uzení je skvělým hobby, a s naším vybavením bude každá fáze procesu radostí. Díky snadnému ovládání a rychlému sušení si můžete vychutnat domácí uzeniny bez zbytečného čekání.

Objednejte si svůj sušící nerezový box ještě dnes a přesvědčte se, jak jednoduché může být domácí uzení.

Přidejte k uzenářskému vybavení nerezové hůlky na zavěšení masa, které jsou plně kompatibilní s udírnou Lauzner! Užijte si snadnou manipulaci díky podstavci s kolečky, který umožňuje jednoduchý a rychlý přesun a uspořádání masa.

Nerezový materiál je hygienicky nezávadný a zajišťuje perfektní zpracování a jednoduchou údržbu. S našimi hůlkami bude práce nejen efektivnější, ale také hygieničtější a pohodlnější.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: